KURUMSAL

Pusula Dizayn, 2013 yılında genç, dinamik, deneyimli personeli ve sektördeki yenilikleri yakından takip eden uzman yönetim kadrosuyla; çağdaş anlayış, modern tasarım, teknolojik donanım, seri imalat, hızlı servis, kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir.15 Yılı aşkın süredir sektördeki tecrübemizi işimize yansıtmaktayız.

Endüstriyel Soğutma ve Endüstriyel Mutfak sektörü için %40 -%60 Enerji Verimliliği sağlayan , kullanımı kolay , ergonomik , çevre dostu , hijyenik ortamlar  yaratan , üreticilerin ve kullanıcıların memnuniyetini yükselten , firma Ar-Ge departmanımızın geliştirdiği ; Pusula Cam Kapı ürünleri ve Reyon Kol Tasarımları ile hizmet veriyoruz.

Sadece yurt içi pazarında değil , uluslar arası pazarlarda da müşteri hedef ve beklentilerine ; kaliteli ekibi , kaliteli üretimi , kaliteli ürünleri ve kaliteli servisi ile satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmeti sunarak , Pusula Dizayn her geçen gün büyümeye ve tercih edilen firma olmaya devam etmektedir.

Misyon;

Grup firmalarımız bünyesinde sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle ülke çapında bilinir bir marka olarak tüm paydaşlarımıza katma değer sağlamak.

 

Vizyon;

Türkiye genelinde hizmet veren, yenilikçi ürün, hizmet ve çalışma modelleri ve çevreye duyarlı çalışma yapısıyla örnek bir firma olmak.

Sunduğumuz hizmetlerle yurt içi ve yurt dışı pazarda ülke bilinirliği ve marka imajına katkı sağlamak.

 

Kurumsal Değerlerimiz;

Kurumsal kimliğimizin en önemli parçası olan kurumsal değerlerimiz, geleceği inşa etmemize yardımcı olur. Yol göstericimiz ve attığımız adımların tamamlayıcısı olarak bize ışık tutar.

 

Güvenilirlik;

Güvenilirlik, paydaşlarımızla olan ilişkilerimizin temelini oluşturur. Paydaşlarımızla güven odaklı ilişkiler inşa etmeyi esas alırız. Davranışlarımızı şeffaflık ve açık iletişim üzerine kurarız.

 

Sürdürülebilirlik;

Kıt kaynakların tükendiği bir dünyada sürdürülebilirlik temel değerlerimizden biridir. Çevreye duyarlı işletme politikaları üretir, ürün ve hizmetlerimizi sürdürülebilir paydaş memnuniyeti hedefiyle sunarız.

 

İnovasyon ( Yenilikçilik ) ;

Yenilikçilik dünyaya bakış açımızı biçimlendirir. Yenilikçiliği cesaretle kucaklar, süreç yönetimi ve iş yapış biçimlerimizi bu temel üzerine inşa ederiz.

 

Sürekli Öğrenme;

Değişime destek, gelişime katkı sağlarız. Yatırım alanlarımızdan birisi de tüm iş ortaklarımıza katkı sağlayacak değişim ve gelişim süreçleri oluşturmaktır.

 

Uzmanlık;

Konusunda uzman ekiplerin bir arada olacağı bir işletme organize ederiz. Tüm faaliyet süreçlerimizin analizini uzman ekiplerle değerlendirerek daima en iyiye ulaşma çabası gösteririz.